41. Damcykel

1970-tal, smärre bruksslitage, punktering

Varunr 19158

24 Maj 2015 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 1 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 000 SEK2015-05-24 19:10
900 SEK2015-05-24 19:09
600 SEK2015-05-24 19:09
450 SEK2015-05-18 20:15
300 SEK2015-05-17 21:02
125 SEK2015-05-17 21:45
75 SEK2015-05-17 10:45
50 SEK2015-05-13 22:22
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 maj 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån-tis 11-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Läs gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.