48. Byrå

Björk samt björkfaner, smärre slitage, fanerskador, 89 x 44, höjd 86 cm

Varunr 19165

24 Maj 2015 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 350 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

350 SEK2015-05-24 19:11
300 SEK2015-05-24 19:10
250 SEK2015-05-24 12:14
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 maj 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån-tis 11-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Läs gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.