2. Golvlampor, Art Deco

Inköpta i USA, marmor samt svartlackerad metall, kuporna saknas, smärre slitage, mindre nagg i marmorn, höjd 100 cm

Varunr 19905

14 Juni 2015 19:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 450 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

450 SEK2015-06-02 19:00
400 SEK2015-06-14 19:00
300 SEK2015-06-14 19:00
100 SEK2015-06-10 18:18
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 juni 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån 11-20, tis-ons 11-18, samt 11-15 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Sista auktionen innan sommaruppehåll, semesterstängd mellan 18 juni- 26 juli

All inköpt gods måste avhämtas innan vi stänger för semester!

Vi har öppet för avhämtning:

mån 11-19, tis-ons 11-18

Läs gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt