15. Olja på duk, H. Josephson

Marint motiv, skador på duk, 52 x 79 cm

Varunr 22481

18 Oktober 2015 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 700 SEK18 00 SEK19 00 SEK

700 SEK2015-10-18 14:49
600 SEK2015-10-18 18:42
400 SEK2015-10-09 19:54
50 SEK Startpris

Stadsauktion 18 Oktober 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktionskammare.se.se och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.