39. Spegel

Förgylld ram av trä, brukslitage, mindre färgbortfall, mått 128 x 38 cm.

Varunr 23095

18 Oktober 2015 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK

300 SEK2015-10-18 19:08
250 SEK2015-10-18 18:54
200 SEK2015-10-18 16:16
175 SEK2015-10-12 22:54
50 SEK Startpris

Stadsauktion 18 Oktober 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktionskammare.se.se och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt