27. Munkstol

Ek, tidigt 1900-tal, bruksslitage, senare klädsel

Varunr 26066

24 Januari 2016 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 175 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

175 SEK2016-01-24 19:07
150 SEK2016-01-24 18:43
50 SEK2016-01-23 15:01
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 Januari 19:00, OBS våning 2,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt