217. Bordslampor/vaser, Qianglong Kina

1700-tal, smärre bruksslitage, mindre sprickor samt nagg på ena, se bild, höjd 35 cm.

Varunr 29564

24 April 2016 19:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 3 200 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

3 200 SEK2016-04-24 20:02
3 000 SEK2016-04-24 18:55
1 800 SEK2016-04-24 18:31
750 SEK2016-04-18 20:30
100 SEK2016-04-17 21:28
50 SEK2016-04-11 22:03
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 April 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.