29. Äldre P-skylt

Mitten av 1900-tal, metall, slitage, höjd 50 cm.

Varunr 29678

1 Maj 2016 19:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 800 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

800 SEK2016-05-01 17:48
750 SEK2016-05-01 18:45
500 SEK2016-04-18 15:37
200 SEK2016-04-15 08:37
150 SEK2016-04-13 18:35
150 SEK2016-04-14 19:39
75 SEK2016-04-13 20:30
50 SEK Startpris

Stadsauktion 1 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.