36. Skåp

Teak, med bakomliggande hyll- samt lådinredning, smärre bruksslitage, mindre repor, 105 x 45 cm, höjd 147 cm.

Varunr 29687

1 Maj 2016 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 300 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

1 300 SEK2016-05-01 19:08
1 200 SEK2016-05-01 19:08
1 000 SEK2016-05-01 13:29
1 000 SEK2016-05-01 17:40
900 SEK2016-05-01 12:44
700 SEK2016-05-01 09:06
400 SEK2016-04-18 16:16
300 SEK2016-04-14 13:28
175 SEK2016-04-17 21:47
50 SEK Startpris

Stadsauktion 1 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.