48. Vaser, Kina 1700-tal

Ett par, mandarin, mindre nagg, höjd 18 cm

Varunr 29702

1 Maj 2016 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 2 800 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 800 SEK2016-05-01 19:12
2 600 SEK2016-05-01 11:42
2 000 SEK2016-05-01 14:18
800 SEK2016-04-30 19:23
75 SEK2016-04-19 23:08
50 SEK Startpris

Stadsauktion 1 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt