37. Olja på duk, Gerhard Larsson

Porträtt, smärre krackeleringar, 66 x 52 cm

Varunr 29981

8 Maj 2016 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 150 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

150 SEK2016-05-08 18:02
125 SEK2016-05-01 18:11
100 SEK2016-04-24 11:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.