6. Sminkbord

Teak, bruksslitage, repor samt märken, 90 x 40 cm, höjd 69/104 cm.

Varunr 29937

8 Maj 2016 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK

300 SEK2016-05-08 19:02
250 SEK2016-05-08 19:02
100 SEK2016-05-02 23:06
75 SEK2016-04-28 09:58
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.