21. Hylla/notställ

Bruksslitage, repor, röklukt, 63 x 32 cm, höjd 86 cm.

Varunr 30226

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 50 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

50 SEK2016-05-15 19:07
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.