225. Litografi, Sven Erik Jakobsson

"MS Aurora", signerad samt numrerad (45/250), 27 x 37 cm.

Varunr 30437

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 100 SEK7 00 SEK8 00 SEK

100 SEK2016-05-15 19:55
75 SEK2016-05-15 19:55
50 SEK2016-05-12 21:18
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.