25. Parti konst, Allan Andersson samt Arne Andersson

Akvarell "Rapphönsjakt", signerad, 22 x 26 cm samt Litografi Arne Andersson 26 x 20 cm.

Varunr 30232

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 150 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

150 SEK2016-05-15 13:32
125 SEK2016-04-28 08:53
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.