49. Olja på duk, Algot Nilsson

Signerad, 21 x 27 cm.

Varunr 30258

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK 350 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

350 SEK2016-05-15 19:13
300 SEK2016-05-15 18:53
75 SEK2016-05-15 13:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.