9. Litografi, Lars Norrman

Signerad samt numrerad (178/360) 22 x 40 cm

Varunr 30234

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

400 SEK2016-05-12 19:58
350 SEK2016-05-10 14:30
125 SEK2016-05-08 21:26
100 SEK2016-05-01 23:48
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt