18. Sideboard/Skåp

Teak, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, mindre märken och repor, ett utbytt beslag, 142 x 41 cm, höjd 132 cm.

Varunr 30780

29 Maj 2016 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

800 SEK2016-05-29 19:03
750 SEK2016-05-29 19:03
600 SEK2016-05-29 19:03
300 SEK2016-05-28 19:25
50 SEK2016-05-13 19:58
50 SEK Startpris

Stadsauktion 29 Maj 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.