48. Parti porslin, Kina

3 st nålfat Qing 1800-tal samt 1 st celadonskål, bruksslitage, skål med spricka, höjd 3,5-6 cm.

Varunr 35078

23 Oktober 2016 19:05

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 200 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

200 SEK2016-10-20 12:07
175 SEK2016-10-20 11:49
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 oktober 19:05,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.