23. Figuriner

Porslin, gjutmassa samt trä, smärre bruksslitage, kvinnofigurinen med mindre skador

Varunr 36657

27 November 2016 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

400 SEK2016-11-27 19:07
350 SEK2016-11-27 19:07
200 SEK2016-11-27 19:06
175 SEK2016-11-27 19:06
125 SEK2016-11-27 17:37
50 SEK2016-11-08 22:58
50 SEK Startpris

Stadsauktion 27 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt