42. Hummertallrikar, Josef Frank, Svenskt Tenn

6 st i grönt glas, bruksslitage, ytliga repor, bottennagg, längd 30 cm.

Varunr 37007

4 December 2016 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 900 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 900 SEK2016-12-04 19:11
1 800 SEK2016-12-04 18:53
1 500 SEK2016-12-04 18:52
1 400 SEK2016-12-04 18:48
800 SEK2016-12-04 07:33
700 SEK2016-12-02 11:27
600 SEK2016-12-01 21:44
350 SEK2016-11-22 10:44
50 SEK2016-11-19 10:22
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 december 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt