9. Fåtölj, "Butterfly-chair"

1950-tal, stomme i svartlackerad metall, klädsel i galonväv, smärre bruksslitage.

Varunr 36994

4 December 2016 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 950 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

950 SEK2016-12-04 13:54
900 SEK2016-11-30 08:58
200 SEK2016-11-28 12:27
150 SEK2016-11-15 19:12
100 SEK2016-11-17 21:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 december 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt