294. Skrivbordslampa

Mitten av 1900-tal, teak samt lackerad metall, smärre bruksslitage, höjd 55 cm

Varunr 39177

12 Februari 2017 19:04

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 950 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

950 SEK2017-01-30 21:24
900 SEK2017-02-12 18:48
800 SEK2017-02-12 18:30
600 SEK2017-02-12 10:32
400 SEK2017-02-11 12:16
300 SEK2017-02-05 18:17
200 SEK2017-02-03 18:21
100 SEK2017-01-29 16:14
75 SEK2017-01-28 16:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 Februari 19:00,

Observera!
Visning på Sisjö Kullegata 6!
Karta

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.