19. Olja på duk, okänd konstnär

1800-talets slut, osignerad, 24 x 34 cm

Varunr 48384

8 Oktober 2017 19:02

450 SEK2017-10-08 19:06
400 SEK2017-10-08 18:30
350 SEK2017-10-08 18:26
250 SEK2017-10-08 12:29
150 SEK2017-09-19 10:06
100 SEK Startpris

Stadsauktion 8 Oktober, 19.00,

Observera att vår leverantör har svårt att skicka mail till hotmail.com adresser, om du registrerar dig så vänligen använd alternativ mailadress.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt