30. Litografier, Bo Arderup

7 st, "De sju dödssynderna", signerade samt numrerade, rammått 40 x 50 cm

Varunr 48346

8 Oktober 2017 19:02

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 250 SEK7 00 SEK8 00 SEK

250 SEK2017-10-08 19:09
200 SEK2017-09-26 00:57
200 SEK2017-10-08 16:21
100 SEK Startpris

Stadsauktion 8 Oktober, 19.00,

Observera att vår leverantör har svårt att skicka mail till hotmail.com adresser, om du registrerar dig så vänligen använd alternativ mailadress.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt