37. Vas, Josef Ekberg, Gustavsberg

Signerad, samt daterad 1921, bra skick, höjd 27 cm

Varunr 52840

4 Februari 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 1 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 100 SEK2018-02-04 19:13
1 000 SEK2018-02-04 19:13
700 SEK2018-02-04 19:12
600 SEK2018-02-04 19:12
400 SEK2018-02-04 18:58
300 SEK2018-02-01 09:45
225 SEK2018-01-24 22:18
125 SEK2018-01-24 12:51
100 SEK Startpris

Stadsauktion 4:e Februari 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt