30. Olja på duk, Axel Lind

Blomsterstilleben, signerad, 46 x 37 cm.

Varunr 55935

15 April 2018 19:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 1 300 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 300 SEK2018-04-15 19:10
1 200 SEK2018-04-15 19:09
1 100 SEK2018-03-31 12:22
950 SEK2018-04-15 19:09
850 SEK2018-04-06 20:35
600 SEK2018-04-05 15:39
500 SEK2018-03-29 17:15
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.