34. Kristallkrona, Barockstil

Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, höjd 70 cm

Varunr 55941

15 April 2018 19:02

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 400 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 400 SEK2018-04-15 19:11
2 200 SEK2018-04-15 19:11
1 800 SEK2018-04-14 19:57
1 600 SEK2018-04-12 21:42
600 SEK2018-04-10 21:34
350 SEK2018-04-08 19:12
300 SEK2018-04-08 15:40
250 SEK2018-04-03 13:13
125 SEK2018-03-27 12:59
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.