5. Olja på trä, okänd konstnär

Omkring sekelskifte 18/1900-tal, otydlig signatur, 38 x 26 cm

Varunr 55906

15 April 2018 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 250 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

250 SEK2018-04-15 19:02
225 SEK2018-04-15 19:02
175 SEK2018-04-15 19:02
150 SEK2018-04-15 19:01
125 SEK2018-04-15 16:33
100 SEK2018-04-11 14:00
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt