19. Olja på duk, Nils Nilsson

Porträtt, signerad samt daterad 1928, 87 x 59 cm

Varunr 56773

3 Juni 2018 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 4 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

4 000 SEK2018-06-03 18:33
3 800 SEK2018-06-03 16:08
3 600 SEK2018-06-03 09:30
500 SEK2018-05-30 16:23
400 SEK2018-05-29 10:49
300 SEK2018-05-28 22:43
125 SEK2018-05-21 17:51
100 SEK2018-05-19 22:18
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 juni 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.
För dig som vill vara med på realtidsauktionen som börjar 19:00 på söndag: inloggningen sker från katalogsidan, du hittar den längst upp genom att klicka på "Kataloger". Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt