8. Matta, Rölakan

Omkring 1960-tal, fransslitage, signerad "BA", 200 x 140 cm

Varunr 58612

3 Juni 2018 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

500 SEK2018-06-03 19:04
450 SEK2018-06-03 19:03
250 SEK2018-05-24 16:49
200 SEK2018-06-03 18:31
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 juni 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.
För dig som vill vara med på realtidsauktionen som börjar 19:00 på söndag: inloggningen sker från katalogsidan, du hittar den längst upp genom att klicka på "Kataloger". Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.