2. Olja på duk, Axel Lind

Havsmotiv, signerad, 54 x 45 cm

Varunr 61496

9 September 2018 19:02

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 4 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

4 000 SEK2018-09-09 19:02
3 800 SEK2018-09-09 18:31
3 200 SEK2018-09-09 18:52
2 000 SEK2018-09-08 21:54
1 900 SEK2018-09-07 22:25
1 500 SEK2018-09-01 19:37
850 SEK2018-08-29 21:11
350 SEK2018-08-26 23:29
100 SEK2018-08-25 20:32
100 SEK Startpris

Auktion 9 september 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt