25. Olja på pannå, Endel Köks

Marint motiv, signerad samt daterad -53. 71 x 48 cm.

Varunr 61785

16 September 2018 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 25 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

25 000 SEK2018-09-16 19:07
24 500 SEK2018-09-16 19:07
22 500 SEK2018-09-16 19:01
22 000 SEK2018-09-16 19:00
17 500 SEK2018-09-16 17:57
5 000 SEK2018-09-12 08:24
1 000 SEK2018-09-10 00:12
900 SEK2018-09-09 20:14
800 SEK2018-09-09 14:35
700 SEK2018-09-04 09:20
700 SEK2018-09-05 13:01
125 SEK2018-09-02 22:42
100 SEK Startpris

Auktion 16 september 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.