8. Sekretär, 1800-tal

Mahogny, bruksslitage, 101 x 50, höjd 105 cm

Varunr 63408

21 Oktober 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 450 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

450 SEK2018-10-21 17:06
400 SEK2018-10-14 01:02
300 SEK2018-10-19 09:03
100 SEK Startpris

Auktion 21 oktober 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.