6. Skrivbord, David Rosen för NK

Omkring 1960-tal, mahogny, 2 st utdragslådor i sarg, skyltmärkt, senare renovering/ytbehandling, mindre märken på skiva, rullhurts med bruksslitage, 136 x 80, höjd 75 cm, 2 st klaff 'a 33 cm

Varunr 67613

27 Januari 2019 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 200 SEK2019-01-27 19:02
2 100 SEK2019-01-27 18:57
2 000 SEK2019-01-27 17:19
1 300 SEK2019-01-27 15:46
800 SEK2019-01-27 08:07
350 SEK2019-01-26 14:22
100 SEK Startpris

Auktion 27 januari 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.