7. Satsbord

Omkring 1930-tal, björk, 3-delat, smärre bruksslitage, 47 x 31, höjd 55 cm

Varunr 68431

10 Februari 2019 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 175 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 500 SEK

175 SEK2019-02-10 19:04
150 SEK2019-02-10 18:29
125 SEK2019-02-06 09:01
100 SEK2019-02-04 16:44
100 SEK Startpris

Auktion 10 februari 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt