10. Olja på duk, Lars Norberg

Havsmotiv, bildstorlek 60 x 90 cm, krackeleringar

Varunr 68757

17 Februari 2019 19:02

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 300 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-02-17 19:04
250 SEK2019-02-17 19:04
200 SEK2019-02-16 18:14
200 SEK2019-02-16 18:24
100 SEK Startpris

Auktion 17 Februari 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.