11. RFSU, kondomautomat, Levins.

Enligt säljaren har automaten hängt i ett av omklädningsrummen på Arendalsvarvet. Slitage, bucklor, nyckel saknas. 60 x 23 cm, höjd 90 cm.

Varunr 68758

17 Februari 2019 19:02

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 850 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1200 SEK

850 SEK2019-02-17 19:05
800 SEK2019-02-17 13:00
600 SEK2019-02-08 20:36
550 SEK2019-02-17 12:20
125 SEK2019-02-03 18:58
100 SEK Startpris

Auktion 17 Februari 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.