11. Påfågel, förgyllt sterling silver

Filigran och emalj. Kina 1900-tal. Fint skick. Höjd med sockel 31,5 cm. Bredd 32 cm.

Varunr 69112
vitrin

24 Februari 2019 19:02

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 500 SEK2019-02-24 19:05
2 000 SEK2019-02-24 19:05
1 800 SEK2019-02-23 15:39
1 500 SEK2019-02-24 18:24
1 300 SEK2019-02-16 17:08
1 200 SEK2019-02-12 13:10
650 SEK2019-02-16 15:22
175 SEK2019-02-10 22:44
150 SEK2019-02-10 20:49
125 SEK2019-02-10 19:57
100 SEK Startpris

Auktion 24 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.