23. Hänkelskål, Ilse Claesson, Rörstrand

Omkring 1930-tal, smärre bruksslitage, längd 24,5, höjd 12 cm

Varunr 69218

24 Februari 2019 19:02

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 550 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2019-02-24 19:08
500 SEK2019-02-24 17:43
450 SEK2019-02-24 19:08
350 SEK2019-02-22 21:15
125 SEK2019-02-21 18:10
100 SEK2019-02-18 12:06
100 SEK Startpris

Auktion 24 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.