38. Kantontallrikar, Xianfeng, Kina 1851-1861

3 stycken. Smärre bruksslitage. Inga synliga skador. Diameter 20 cm.

Varunr 69118

24 Februari 2019 19:02

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 900 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 900 SEK2019-02-24 18:35
1 800 SEK2019-02-24 19:14
1 400 SEK2019-02-24 19:14
1 200 SEK2019-02-24 18:44
650 SEK2019-02-24 16:33
550 SEK2019-02-24 15:29
500 SEK2019-02-23 15:45
300 SEK2019-02-23 21:03
200 SEK2019-02-22 17:50
125 SEK2019-02-21 09:09
100 SEK2019-02-18 13:29
100 SEK Startpris

Auktion 24 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.