45. Kopparformar, tidigt 1900-tal

10 stycken. Diameter 15,5-32 cm. bruksslitage.

Varunr 69123

24 Februari 2019 19:02

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-02-24 17:20
250 SEK2019-02-21 06:38
100 SEK Startpris

Auktion 24 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt