5. Vas, Anna Ehrner, Kosta Boda

Obetydlig slitage, signerad, höjd 20,5 cm

Varunr 69250
vitrin

24 Februari 2019 19:02

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1500 SEK

400 SEK2019-02-14 19:11
350 SEK2019-02-10 18:01
300 SEK2019-02-10 21:44
100 SEK2019-02-10 00:41
100 SEK Startpris

Auktion 24 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.