3. Litografi, Alexandre Fassianos

Handkolorerad, signerad samt numrerad 26/50, bildmått 63 x 47 cm.

Varunr 73945

2 Juni 2019 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 900 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 1500 SEK

900 SEK2019-06-02 19:03
850 SEK2019-06-02 19:02
600 SEK2019-06-02 18:59
550 SEK2019-06-02 17:27
250 SEK2019-06-01 22:44
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 2 Juni,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Kristi Himmelsfärd den 30 maj har vi stängt. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt