36. Sidobord

Öppningsbar skiva, med förvaring under. Bruksslitage, skiva med skador. 72 x 45 cm, höjd 79 cm.

Varunr 73929

2 Juni 2019 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 350 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2019-05-21 09:22
300 SEK2019-06-02 19:14
200 SEK2019-05-29 08:16
100 SEK2019-05-18 23:15
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 2 Juni,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Kristi Himmelsfärd den 30 maj har vi stängt. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt