1. Olja på duk, Bengt Lindström

Abstrakt ansikte, signerad "Lindström", bildmått 33 x 41 cm. Äkthetsintyg från Comité Bengt Lindström medföljer.

Varunr 74723

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 16 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 30000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2275 SEK

16 800 SEK2019-08-12 19:01
16 600 SEK2019-08-12 19:01
12 200 SEK2019-08-11 23:39
12 000 SEK2019-08-10 19:51
11 000 SEK2019-08-11 22:58
9 200 SEK2019-07-05 22:40
7 800 SEK2019-07-06 04:38
7 400 SEK2019-07-05 21:22
250 SEK2019-07-02 13:44
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.