19. Skåp, Jugend

Ek, dörr med bakomliggande förvaring (saknar ett hyllplan), samt hyllor (ett hyllplan saknar hyllbärare). Bruksslitage, mindre fanerskador samt fläck. 59 x 39 cm, höjd 100 cm.

Varunr 74486

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 850 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1000 SEK

850 SEK2019-08-12 19:05
800 SEK2019-08-12 19:04
750 SEK2019-08-07 18:01
750 SEK2019-08-12 17:50
175 SEK2019-07-15 14:23
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.