2. Matgrupp, Kurt Östervig, Brande Möbelfabrik

Omkring 1960-tal, teak samt valnöt, bord samt 4 st stolar, smärre bruksslitage, diam. bord 120, höjd 73 cm 2 st ilägg 'a 40 samt 50 cm

Varunr 74725

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 11 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 8000 SEK

11 400 SEK2019-08-12 18:47
11 200 SEK2019-08-12 18:22
10 200 SEK2019-08-12 18:37
7 000 SEK2019-08-11 23:34
5 000 SEK2019-08-11 22:49
3 600 SEK2019-08-11 20:22
2 700 SEK2019-08-09 10:12
2 400 SEK2019-07-06 08:58
2 200 SEK2019-07-06 09:22
1 000 SEK2019-07-02 09:44
750 SEK2019-07-02 15:23
550 SEK2019-07-02 08:43
100 SEK2019-07-02 08:01
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.