41. Spegel, 1900-tal

Bemålat trä , senare bemålning, bruksslitage, höjd 116 cm.

Varunr 74545

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 450 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 700 SEK

450 SEK2019-08-12 19:11
400 SEK2019-08-08 13:12
350 SEK2019-08-08 10:20
100 SEK2019-08-02 07:03
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.