8. Fåtölj, "Hunter", Torbjörn Afdal

Ett par, Norge omkring 1960-tal, bruksslitage

Varunr 74610

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 600 SEK2019-08-12 18:45
2 500 SEK2019-08-12 19:02
1 900 SEK2019-08-12 19:02
1 500 SEK2019-08-12 19:02
650 SEK2019-08-12 16:39
500 SEK2019-08-02 18:53
450 SEK2019-07-09 19:41
250 SEK2019-07-07 08:36
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.